Just a little girlhave a big dreams

TOP 5 filmů

Publikováno 08.07.2016 v 13:00 v kategorii Filmy, přečteno: 152x

Rozklikni si prosím článek. Děkuji :-) Zdroje: youtube.com csfd.cz obrázky google

Připravit!

Klapka číslo dva!

Á akce!

Tak takhle nějak jsem si představovala začátek tohoto článku. Proč? No, tento článek je stejně jako většina jiných předepsaný dopředu a vzhledem k tomu že jsem právě dnes, kdy to čtete, měla odjet do Chorvatska tak jsem to chtěla mít vážně připravené a ne to psát na poslední chvíli. Píšu měla, protože odjíždím až ten příští pátek, nakonec se to změnilo. No a já si tedy večer okolo osmé hodiny vzala počítač, napsala si tento článek. Všechno bylo perfektní, kliknu na Uložit článek, a co se stane? Přihlášení na serveru vypršelo.Tak si říkám To bude ok, určitě to tam bude.Přihlásím se a co? No samozřejmě to tam není. Takže hodina a čtvrt práce v háji. Koho by to nepotěšilo? Dobře přestanu se tu litovat a začnu o tom, o čem tento článek je. Myslím, že každý z nás někdy nějaký film určitě viděl a stejně tak máme každý nějaký ten úplně nejoblíbenější. Já vám sem dnes přináším mých pět nejoblíbenějších filmů. Přiznejme si, že ne celé léto svítí slunce a je hezky, ale občas i prší a na takové dny je nějaký ten hezký film jako dělaný.


1. Pohádky na dobrou noc

Pokud můj blog sledujete delší dobu tak asi víte, že tento film jsem sem již jednou přidávala. Dnes tu však mám mluvit o svých pěti nejoblíbenějších filmech a mezi ně na sto procent tento film patří. Je to příběh o hotelovém údržbáři Skeetorovi, který dostane nelehký úkol hlídat - teď nevím, jestli týden nebo jen víkend, ale to je asi jedno - svou neteř a synovce. Jeho život se změní ve chvíli kdy příběhy, které dětem vypráví na dobrou noc oživnou. Celý příběh doplňuje ještě komické morče dětí se jménem Bulva.

http://sleduju.to/pohadky-na-dobrou-noc/

odkaz2. Zlodějka knih

Tento film je na rozdíl od toho předešlého docela smutný. Vypráví příběh malé dívky Liesel, která se musí vyrovnat se ztrátou matky a bratra. Je totiž v období druhé světové války dána do pěstounské rodiny k Rose a Hansovi Hubermannovi. Celá situace se ještě zkomplikuje, když do rodiny přichází židovský uprchlík Max a prosí je o azyl. I tento film bych vám mohla jen a jen doporučit, ale není to zrovna film pro malé děti, takže bych řekla tak 10+.

http://sleduju.to/zlodejka-knih/

odkaz3. Pomáda

O tomto filmu jsem si myslela, že ho zná snad naprosto každý. Pro mě osobně je to taková klasika, kterou by měl alespoň jednou za život vidět každý. Tady bych si obsah filmu dovolila zkopírovat z http://www.csfd.cz/.

John Travolta a Olivia Newton-John v hlavních rolích slavného amerického muzikálu.

Americký muzikál Pomáda z roku 1978 patřil v době svého uvedení k nejnavštěvovanějším snímkům ve všech zemích. Vznikl podle úspěšné jevištní předlohy Jima Jacobse a Warrena Caseyho. Děj nás zavede do střední školy Rydell v padesátých letech. Danny Zucco, žák posledního ročníku, se po prázdninách opět setkává se svými kamarády. Ohromí je líčením svého milostného dobrodružství u moře. Mezi dívkami se objevuje nová žákyně Sandy. I ona se pochlubí svým prázdninovým setkáním s fantastickým chlapcem, s nímž prožila krásný milostný příběh. Když se "letní milenci" náhle setkají na Rydellu tváří v tvář, téměř ztratí dech. Jenomže láska v novém prostředí školy a spousty kamarádů má úplně jiná pravidla než na osamělé mořské pláži. V hlavní roli zpívá, hraje a tančí populární dvojice John Travolta a Olivia Newton-Johnová, kteří se tímto snímkem stali idoly mladé generace.(oficiální text distributora).

Výsledek obrázku pro pomáda

http://sleduju.to/pomada/

odkaz4. Podfukáři

Podfukáři, nebo v originále Now you see me #coolpřeklad!, je film pojednávající o skupině čtyř kouzelníků, nebo jak já s oblibou říkám iluzionistů. Jejich cesty jsou svedeny dohromady tajemnou a pradávnou skupinou zvanou OKO, která jim dává něco jako instrukce. Tato skupina se stane slavnou během chvilky díky triku, při kterém vyloupí banku. Policie je pro ně neškodná, jelikož mají sál plný svědků, že se nehnuli z pódia. Toto léto jde do kin i pokračování filmu, ale mě odradilo už to, že mou oblíbenou postavu nahradili herečkou, která jí absolutně není podobná. Jestli ale máte rádi Daniela Radcliffa, tak můžete do kina vyrazit, protože i jeho v druhém dílu najdete.

http://sleduju.to/podfukari/

odkaz


5. Kráska a zvíře

Klasický příběh vyprávějící o lásce dívky k netvorovi, který kdysi býval člověkem je pro mě snad nejúžasnější film na světě a pokud ne na světě, tak alespoň nejúžasnější animovaný film. Měla jsem možnost vidět spoustu provedení tohoto příběhu, ale Disney na mě zapůsobil ze všech nejvíce. Nejen pro to, že je to tak trochu muzikál a já muzikály miluji.

Výsledek obrázku pro beauty and the beast

http://sleduju.to/kraska-a-zvire-2/

odkaz


OK to je pro tento článek asi vše co jsem chtěla říci. Jo ještě jsem vám chtěla říct, abyste pokud se budete nudit, navštívili začínající blog jedné dívky, kterou jsem měla možnost poznat, a píše moc hezké příběhy. Adresa jejího blogu je http://niallgirl.blog.cz/. Tak teď už je to fakt vše. Já se těším zase za týden.


Vaše Jane

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?