Just a little girlhave a big dreams

London - Day one

Publikováno 24.03.2016 v 19:18 v kategorii My life 2014/16, přečteno: 102x

Rozklikněte si článek. PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ VŠECH FOTEK A VÝROKŮ POUŽITÝCH V TOMTO ČLÁNKU!
Jane se konečně dokopala k tomu napsat tenhle článek. Potlesk prosím. A teď už vážně. Název Day one je trochu matoucí, protože jsou to vlastně jen takové ty informace ohledně cesty, ubytování atd. každopádně určitě bude day two, three a tak dále:-)
 Začněme otázkou KDY? 
Jela jsem v pátek 4.3. což je ten pátek před jarními prázdninami v Karlových Varech. No a vracela jsem se 9.3. což byla středa takže mi vlastně zůstali ještě dva dny prázdnin pokud nepočítám sobotu a neděli. 
Další podstatná otázka je JAK?
Letadlem. Letěly jsme (s mámou) se společností easyJet (http://www.easyjet.com/cs/). Taková malá zvláštnost je, že jsme letěli s těmi nejlevnějšími letenkami (tam jsem já platila asi 1000 a máma 1500 a zpět myslím já 700 a máma nevím) tak jsme jeli bez kufrů. Jo říkáte si, že je to šílený, ale mohli jsme mít příruční zavazadlo, které má mít rozměry 56 x 45 x 25cm a to věřte či ne, je malý kufr. Letěly jsme z pražského letiště Václava Havla a přistávali jsme na letišti Stansted, což je asi 50 kilometrů od Londýna a jely jsme autobusem. Cesta letadlem zabrala dvě hodiny, letěli jsme v půl dvanácté mám pocit, ale nejsem si úplně jistá. Cesta z letiště do hotelu trvala přibližně taky dvě hodiny.
 
KDE?
Bydlely jsme přímo v Londýně v ulici Sussex Place. To je pro lepší představu velice blízko Hyde Parku. Hotel se jmenoval Linden House. Jak vypadal interiér hotelu vyfocené nemám, ale tak vám aspoň ukážu jak vypadal vchod. Nic méně stejně jako skoro všude v Anglii to je uvnitř malinké, ale útulné.
To by bylo asi k těm základním informacím tak nějak vše. Pokud máte dotazy napište mi dolů do komentářů. Určitě se těště v nejbližší době na Day two:-)
Vaše Jane

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?