Just a little girlhave a big dreams

Diary - Day two

Publikováno 26.07.2017 v 21:21 v kategorii My life 2017, přečteno: 116x

Spoiler alert: Tenhle článek bude o lásce a nikdo by ho neměl brát moc vážně, protože ho píše jen jedna šílená puberťačka.

Ahoj, to jsem znovu já. Sedící u notebooku, ťukající svoje vlastní pocity do klávesnice a doufající, že mě někdo bude poslouchat. Že mi někdo rozumí. Nedokážu říct o čem přesně bude tenhle článek. A jestli to vůbec je článek, nebo jen můj deník. Co myslíte, bude někomu vadit když použiji styl z knihy Everything, everything? Tohle je můj blog a můžu si sem de facto psát co chci. Takže ne, určitě nebude. 
So, today...My. Heart. Stops. And starts again.
Jup, kdyby jste se chtěli zeptat, přečetla jsem to, celé, v originále - angličtině. A dnes jsem byla v kině.
Spoiler alert: Kniha je o 98% lepší než film.
Možná vám přijde nepravděpodobné, že by někomu se někomu mohlo jen tak zastavit srdce a pak znovu rozeběhnout, ale to je přesně to co jsem cítila. Četla jsem pár příběhů, ve kterých se láska popisuje jako motýlci v břiše, výbuch ohňostroje. U mě to byla spíše zástava srdce. A přihlouplé usmívání po další 3-4 hodiny. Ehm poznámky jako "WTF?! Je ti 14! V tvém věku jsem si hrála s panenkami.", nebo "Co ty sakra o lásce můžeš vědět?!", si nechte. Za prvé, zamilovat se je až překvapivě snadné. A za druhé v krabici která teď leží vedle mě pod dalšími krabicemi jsou panenky....
Někteří tvrdí že láska na první pohled jednoduše neexistuje. Je to nemožné a je to hloupé. Nemůžeme se zamilovat do osoby, kterou neznáme. Je to sobecké. Zamilovat se jen do vzhledu. Přesto si kluk všimne spíš blondýny s objemným hrudníkem a dívka vysokého kluka s pekáčem buchet. Je to sobecké, ale přesto reálné. Mluvila jsem o lásce na první pohled. Možná že někdo říká že je to nemožné. Ne, není. Jen se to může objevit jenom u jednoho. O to více to potom bolí.
Spoiler alert:V knize má Olly modré oči a ve filmu hnědé.
Jaká je pravděpodobnost, že se zamilujeme do osoby co se zamiluje do nás? Neříkejte 0%, protože v roce 2016 bylo uzavřeno 50,8 tisíc svateb. A lidé se neberou jen proto, že mají zrovna volný víkend a nemají co jiného na práci. Alespoň myslím.
Láska. Objevuje se v každé knize, v každém filmu, seriálu a všude okolo nás. Dokonce i v hudbě. Protože...přiznejme si že každá druhá písnička je o lásce.
Když jsem tenhle článek začínala psát nepředpokládala jsem že bych začala psát zrovna na tohle téma. Je to tím filmem? Nebo těmi třemi hodinami přihlouplého úsměvu a pocitu štěstí, kdy se vám sevře žaludek a když zavřete oči nevnímáte nic jiného než tu jednu jedinou osobu?
Na konec jen jedno.
Nezapomínejte že nejvíce nás miluje naše rodina a přátelé, i když nám neříkají každý den "Miluji tě".

FB - https://www.facebook.com/SimsoholikCZ/ - odkaz
Email - janelifeblog@seznam.cz
Instagram - http://www.instagram.com/janemarkuskova - odkaz
Youtube - http://www.youtube.com/channel/UCldu6AjsdzyfapLMJGQmzDQ - odkaz


Love you all.
- Jane

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Tiskar94 30.07.2017 v 06:02 No jak se to vezme :D. Nebýt toho že jsme skončili jeden den dřív v práci, asi bychom nevyrazili na úřad sepsat žádost o svatbu. A svatba samotná, jen se svědky, to byla záležitost na hodinku včetně cesty z práce a zpět do práce.
  Panenky ve čtrnácti, to mi příjde hodně ujetý. A co se lásky týče? Je moc hezký, když se mají dva lidi rádi už v tomhle věku. Málokdy to však výjde (no já si z tohoto věku moc případů nepamatuju a přímo u mě to nebyl případ žádný) a člověk si musí přiznat, že některé zamilování prostě opětované nebude, oprostit se od toho a jít dál. To je nejdůležitější, protože jinak si člověk ještě v třiadvaceti vyčítá, jak tehdy v patnácti promarnil rok života a spoustu času, který mohl věnovat studiu a dneska dělat úplně jinou práci; ale to už moc odbočuju k věcem soukromým a pro tebe určitě naprosto nezajímavým.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?