Just a little girlhave a big dreams

Diary - Day three

Publikováno 02.08.2017 v 21:07 v kategorii My life 2017, přečteno: 117x

!Varování! ČLÁNEK OBSAHUJE PŘEHNANÉ A VYMYŠLENÉ REAKCE PUBERŤAČKY A NEODKAZUJE NA ŽÁDNOU REÁLNOU UDÁLOST.
Ahoj, to jsem znovu já. Na rozdíl od předešlého článku, tady přesně vím o čem chci psát dneska. Ne, nebude to láska, nebo moje energické názory na hudbu. 
Jen hlupák dělá stejnou chybu dvakrát. - Napoleon Bonaparte 
Vlastně jsem teď tak pět minut hledala nějaký super citát o chybě, ale nenašla jsem ho. Místo toho jsem se dozvěděla že jsem hlupák. Docela fine poznatek ne? Ne pardon, dneska nebudu asi tak hrozně pozitivní jako obvykle. Většinou když mám takovouhle náladu zvládnu se z ní vyzpívat, nebo tak jenže dneska mi ani zpěv nepomohl. A to mě trochu děsí, protože pomáhal vždycky. Asi si řekl "Pfe, už zase? Najdi si někoho jiného kdo ti bude s problémy pomáhat". Tak hledám. Vlastně už nehledám. Rozhodla jsem se to všechno ze sebe vypsat v tomhle článku. Pomůže mi to? No, kdo ví. Možná že jo. 
*napije se*
Nebojte se, je to jen rybízový džus, nejsem opilá nebo něco takového. Říká se, že člověk nikdy neudělá stejnou chybu dvakrát. Že se jí vyvaruje. Co když to ale v určité situaci jako chybu nevidíte? Dlouho jsem nepsala příběh tak co se do nějakého pustit právě teď? Jednodílovky prý docela frčí. 

Once upon a time,

Bylo nebylo,

V jednom malém městě žila dívka a ta dívka se zamilovala do chlapce. Chlapec jejích snů to ovšem nevěděl, ale ona i tak stále doufala, že jednou možná její sny budou skutečností a ona bude konečně moct být se svým vysněným princem. Když jí ale stále ignoroval, v jednu chvilku se rozhodla, že nechce čekat. Vyspala se s náhodným klukem, kterého potkala.

Pár týdnů na to, její princ si jí konečně všiml a ona se stala jeho princeznou. Řekla mu všechno, jaks e do něj zamilovala a jak na něj čekala. Pak žili šťastně až do smrti.

Moment...takhle to vlastně nefunguje. Ve skutečnosti s klukem, kterého milovala nikdy nebyla a ještě se na ní nalepil ten „kluk na jednu noc“. Ona byla zoufalá a, i když si hrozně moc vyčítala, že se jen tak s někým vyspala, cítila se při tom fine. Říkal jí, jak jí miluje, jak je krásná a která dívka by tohle nechtěla slyšet. A tak to udělala znovu. I když to byla pro ní chyba prostě to udělala.

The end.

Kdyby to četl někdo z mého okolí, buďte v klidu nic mi není. Jen jsem chtěla napsat tenhle článek a nechtěla používat to co se stalo mě a tak jsem prostě použila přehnanou a naprosto vymyšlenou verzi. 

Proč lidé berou drogy, nebo se opíjí do němoty? Vždyť jim to nepomůže od problémů? Ne, ale na chvilku jsou šťastní. 
Moje největší chyba byla že jsem si dávala naději a vždycky si jí dávám. Vždycky když by něco mohlo být tak moc dokonalé a úžasné si dávám naději, i když vím že je to naprosto nepravděpodobné a i když na mě moje hlava křičí "Do háje nedávej si naději! Počítej s tou horší verzí a kdyby vyšla ta lepší tak se můžeš radovat, ale až potom!" 
Upřímně, tenhle článek mi pomohl, dost. Vypsala jsem si, i když jsem vám neřekla nic moc konkrétního udělala jsem to a cítím se lépe.

Všem co dočetli až sem, děkuji že jste poslouchali a je mi fine. Teď už jo. Protože si právě teď uvědomuji kolik lidí okolo mě je. Možná jich není moc, ale jsou praví a je lepší mít pravé přátele než falešné naděje.


Love you all.

- Jane 

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Sherlock 13.08.2017 v 15:31 Something is wrong with this system... I wrote is... So whatever... *is


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?