Just a little girlhave a big dreams

Diary - Day one

Publikováno 18.07.2017 v 22:09 v kategorii My life 2017, přečteno: 123x

Ahojky, to jsem zase já. Eh, jak tak na to koukám tak články pravděpodobně budou  vycházet okolo desáté hodiny, kdy se ve mě probouzí tvůrčí duch (Michale nakazil jsi mě!). 
No, možná jste to poznali - možná taky ne - ale mám teď hrozně pozitivní náladu a tak a jsem nějaká hrozně energická a, a tak a tak a tak. Možná tu pozitivní energii mám z poslouchání písniček z filmu Rock camp. Je to starší film, ale je super jako tedy většina filmů od disney channelu, určitě se podívejte. Myslím že odkaz na něj máte v rubrice Filmy. Má to dva díly a kdyby jste se nudili nebo tak tak můžete mrknout. No, každopádně já tohle nepíšu abych tu mluvila o filmu. 
Za prvé, tohle je něco nového, nebude to úplně můj deník - no, možná někdy bude ale pšit - ale takový...povídaví rozměr článků. Ty věci do závorek kdy odkazuju na různé osoby se budou asi opakovat, kdyby jste se chtěli zeptat kdo to je, můžete, ale ujišťuji vás, že jsou to většinou kamarádi, nebo lidi z mého reálného života. 
Eh, o čem jsem si to vlastně chtěla s vámi povídat? Jo už vím! Chtěla jsem se vám svěřit s nějakými novinkami které chystám, jedna z nich je nahrávání coverů, pokud se to povede tak jak chci. Pokud to bude fungovat tak jak chci, nechci vám něco planě slibovat ale snad to vyjde. Další věc je skype with fans. Neříkám že mám zástupy fanoušků a jsem nějaká super známá blogerka, nejsem, i know it. Upřímně ale nemám kamaráda :(
Ne dělám si legraci, ale přišlo mi jako dobrý nápad že pokud by někdo z vás chtěl, stačí napsat buď do komentáře, nebo do chatu po boku stránky, když sjedete dolů je tam. A nebo na mail. Ten bude od tohoto článku vždycky na konci spolu s odkazy na fb, instagram a blablabla. 
No, včera jsem mazala články co mi přišly jako odpad a nevím jestli tenhle má nějaký hluboký smysl nebo, nebo tak ale nevadí. 
Chci aby tyhle články byly takové klidné, možná trochu o ničem, kdy jenom tak sedím u počítače a prostě píšu to co cítím. 
Mám nápad! Uděláme z tohoto článku takovou nástěnku nabídek! 
Prodám všechny hodiny matematiky za hodinu hudebky...ne dobře to si asi nikdo nekoupí. Tak znovu a jinak.
První nabídka - Skype with fans! 
Chtěla bych si s vámi popovídat, poznat lidi co tuhle...kvalitní literaturu čtou a tak. 
Druhá nabídka - Kdyby nějaká kapela hledala zpěvačku, jsem stále volná a nikdo mě nechce :D 
Fine, přiznávám, playlist z Camp rock skočil na playlist z Lemonade mouth a kdo ten film viděl a je stejně šílený tak pochopí že jsem zase dostala záchvat a touho zpívat s kapelou. 
Poznámka autora - Zpívat půjdu stejně až to dopíšu....v deset hodin večer...jestli mě rodiče a sousedi nevyhodí teď tak už nikdy. Kdyby nevyšel další článek tak víte proč.
Třetí nabídka - Vaše nápady, prosby
Kdyby jste chtěli abych o čemkoliv natočila video, napsala článek. Není problém, napište mi, ráda to pro vás udělám, protože vy pro mě každičkým přečtením si článek děláte tak hrozně moc! Ten pocit že to píšu a někdo to čte, někdo mě "poslouchá" je hrozně super. Hrozně moc vám za to děkuji. 
Začínám být sentimentální takže tento článek už ukončím. Nebojte, brzo vyjde další. 

Instagram: http://www.instagram.com/janemarkuskova/ - odkaz
FB: http://www.facebook.com/SimsoholikCZ/ - odkaz
Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCldu6AjsdzyfapLMJGQmzDQ - odkaz
Email: janelifeblog@seznam.cz
Love you all :*
- Jane

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Lil princess 01.08.2017 v 21:01 Ty covery jsou urcitě super napad! :D Měla by jsi to 100% zkusit :) :3


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?