Just a little girlhave a big dreams

Change is life

Publikováno 17.07.2017 v 22:02 v kategorii My life 2017, přečteno: 122x

Instagram: http://www.instagram.com/janemarkuskova/ FB: http://www.facebook.com/SimsoholikCZ/ Youtube: http://www.youtube.com/channel/UCldu6AjsdzyfapLMJGQmzDQ Email: janelifeblog@seznam.cz
Ahoj všichni. Když jsem zakládala tento blog, bylo mi 11 let. Jsou to neuvěřitelné 4 roky. Za ty 4 roky se toho stalo tolik! Objevila jsem rpg, prožila něco jako první lásku, prožila první zklamání z lásky, navštívila Londýn, Paříž, zamilovala se do knih, seriálů, filmů. Hudba se stala něco jako druhou částí mého srdce. Změnila jsem školu. Poznala spousty nových přátel. Znovu se zamilovala. 
A teď jsme tady. Všechno tohle se událo za neuvěřitelné čtyři roky a to jsem byla tak moc stručná jak jen to šlo. Od založení svého blogu jsem se neuvěřitelně změnila. Když jsem dnes pročítala svůj blog občas jsem se chytala za hlavu, co za bláboly jsem to byla schopná stvořit.
Právě v tu chvíli jsem se rozhodla pro změnu, která je určitě vidět na první pohled. Začala jsem s odkazy, které jsem důkladně promazala, až tam zůstaly jen odkazy na facebook a youtube a taky chat, kam stále můžete psát vzkazy, nebo cokoliv jiného. Následoval vzhled blogu, kde jsem se rozhodla pro dřevo, protože to působí klidně a...asi i dospěleji a já teď jsem dospělejší než mé 11-ti leté já. Potom jsem změnila úvod a podtitulek blogu. A pak jsem si do parády vzala články. Smazala jsem vše, za co jsem se styděla, co ke mě už dávno nepatří. Zůstaly zde jen staré knížky, které v rubrikách najdete úplně dole, ale čtěte je jen na vlastní nebezpečí. Byla jsem malá a pravděpodobně tam bude tuna chyb, které dělám i teď jen v menší míře. Starší články z léta, kdy jsem myslím každý den vydávala jeden. A pak My life 2014. To je kapitola sama o sobě. Psala jsem tam vlastně vše nehledě na to, že rok 2014 pominul. Většina z toho jsou lži, převážně ty starší články, kdy jsem si vymýšlela, abych získala pozornost. Ubohé? Ano, teď se mi to tak taky jeví, ale všichni děláme chyby a já si je přiznávám. Tahle rubrika je ode dneška uzavřená a žádný nový článek v ní nebude, stejně tak jako ta rubrika nezmizí. Je tu nová část mého života a já se rozhodla udělat tlustou čáru za vším v mém životě předtím. Možná si někdo z vás všiml že tento článek je v rubrice My life 2017 a buďte si jistí, že do této rubriky už lži cpát nebudu. Bude to něco jako můj deník. Něco kam budu psát své pocity, své zážitky. Něco kam budu zaznamenávat svůj život. 
Rubriky Aplikace a Filmy jsem nechala, protože si nemyslím že je v nich cokoliv špatného. Potom jsem dvě rubriky přejmenovala a to na DIY a Všehochuť článků, neboli bývalé Novinky, kam jsem časem "Novinky" přestala dávat a dávala tam všechno co jsem nevěděla kam zařadit a tak to pravděpodobně bude i nadále. 
A poté jsou tu nejnovější rubriky, které jsou úplně na hoře na seznamu. Proč? Protože do nich teď přidávám nejvíce "článků", respektive videí. A protože budou součástí tohoto nového blogu. 
Možná bych měla napsat, že se nemusíte bát, že jsem to stále já ta stará Jane, ale nejsem. Rozhodně nejsem stejná jako před 3-4 lety, kdy tenhle blog vznikl. Změnila jsem se tak jako se měníme všichni a i moje články teď budou jiné.

Na závěr chci přidat pár čísel a poděkování.
Před promazáváním tu bylo 432 článků.
Nyní jich je 317, s tímto 318.
Komentářů jste mi napsali dohromady 789! Jak krásné číslo, ale i tak doufám že stále poroste.
Celkem zobrazených stránek blogu, neboli přečtení článků je naprosto neuvěřitelných a úžasných 143 661! WOW! 
A nakonec návštěv blogu. Někdo mi kdysi řekl, že počítadlo na infoblogu je rozbité (Pamauju si to Martine :*). No, ať je nebo není, návštěv blogu celkem, od začátku je 42 535.  Za to vám hrozně moc děkuji. Absolutně netuším jak jsem to dokázala, jak jste to dokázali vy. A každým dnem to stoupá. Jak jsem mazala staré články, v jednom jsem psala "Doufám, že jednou budu mít 10 000 návštěv blogu". Splnili jste jeden z mých mnoha snů. Děkuji vám. Nezáleží na tom, že mě lidé na ulici nepoznávají, nebo že nejsem na předních stránkách novin. Díky vám mám okolo sebe 42 535 lidí, kteří se možná jen omylem dostali na můj blog a možná si i přečetli jeden z těch článků, které tady mám. Děkuji. 
Děkuji Andy, mojí jediné a nejlepší kamarádce, že za mnou stojí a je se mnou i když to má občas těžké. Děkuji Kathy, která je jako jediná se mnou stále v kontaktu od začátků s blogem. Děkuji mojí mamce, že za mnou stojí a čte si moje články. A nakonec ten největší dík patří vám. Těm co stále čtete a stále číst chcete. Děkuji. 
Doufám že vás někdy budu mít šanci poznat a popovídat si s vámi, protože to je můj sen a vy my sny jak vidíte zatím velice úspěšně plníte.
Love you all.
- Jane

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Elizabeth 23.07.2017 v 18:56 Wow!! Ty ještě píšeš? :))
  Pamatuji si tě ješte ze začátků. To už je doba :D
  Přeji ti hodně štěstí s blogem :)


 • Jane 25.07.2017 v 00:20 Elizabeth: Jéé děkuji:-) no píšu...snažím se :D


 • Kathy 25.07.2017 v 20:29 Sice odpovídám přihlášená na darkrose, ale s blogem už začínat neplánuji. Děkuju! Jasně, že jsem zůstala v kontaktu! Tak skvělou osobu, které můžete říct absolutně vše a ještě k tomu, když několik dní neodepisujete vám odpustí, jen těžko někdo sežene! S tebou se zasměji, a proto ti děkuji za to, že si na mě nezanevřela! Přeji ti hodně štěstí v blogu :)

  PS: Upřímně... právě jsem si četla své staré články na svém blogu a... To jsem opravdu psala já?


 • ♥ Lenča ♥ 14.08.2017 v 22:25 Já s blogováním skončila. Nápady na články nemám, navíc teď půjdu na střední, takže mou předností bude učit se. Po dlouhé době jsem koukla na infoblogy/blogy mých internetových přátel. Určitě budu pokračovat v čtení tvých článků, byly super (... já vím že teď si říkáš že to je hrůza, ale když jsme byli mladší tak se nám líbily články o všem :D) a jsou super stále! .)


  Kathy: OMG jak je to dlouho, co jsem viděla komentář/zprávu od tebe? o.O Asi to neuvidíš ale tak co :D


 • ♥ Lenča ♥ 14.08.2017 v 22:27 Joo a btw kdyby někdo tohle viděl, mám na YouTube kanál s názvem Lenča Šustáčková (...jak kreativní...) a stříhám videa o gymnastice, přěvážně o zahraničních gymnastkách (těch 50 susb mám převážně od cizinců a od fanoušků těch gymnastek, protože ty holky jsou v Americe celkem populární :D)


 • ♥ Lenča ♥ 14.08.2017 v 22:28 Tak kdybyste chtěli tak mrkněte :D
  Pardon že spamuju ale blbne mi net a komenty se postnou dřív než je stihnu dopsat


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?